Kontakt

Kontakt

Prezes Time Marszałek Group

• dr Adam Marszałek
• e-mail: adam@marszalek.com.pl

Asystent Prezesa Ds. Międzynarodowych

• dr Bartosz Płotka
• telefon: +48 56 664-22-35 wew. 32
• e-mail: bartek@marszalek.com.pl

Prezes Wydawnictwa Adam Marszałek

• prof. dr hab. Joanna Marszałek-Kawa
• e-mail: joanna@marszalek.com.pl

Dyrektor Wydawnictwa Adam Marszałek

• Iwona Nadolska-Bartosiak
• telefon: +48 56 664 22 35
• e-mail: iwona@marszalek.com.pl

Redakcja Wydawnictwa Adam Marszałek

Kierownik Redakcji Prawnej

• dr Daniel Kawa
• telefon: +48 56 664 22 35 wew. 29
• e-mail: daniel@marszalek.com.pl

Kierownik Redakcji Politycznej i Społecznej

• prof. dr hab. Joanna Marszałek-Kawa
• e-mail: joanna@marszalek.com.pl

Kierownik Redakcji Humanistycznej

• Szymon Gumienik
• telefon: +48 56 664 22 35 wew. 28
• e-mail: szymon@marszalek.com.pl

Kierownik Redakcji Historycznej

• Paweł Jaroniak
• telefon: +48 56 664 22 35 wew. 26
• e-mail: paweł@marszalek.com.pl

Redaktor

• Mirosława Michalska
• telefon: +48 56 664 22 35 wew. 27
• e-mail: mirka@marszalek.com.pl

Specjalista ds. Digitalizacji Czasopism

• Anna Waczyńska
• e-mail: anna@marszalek.com.pl

Dział Sprzedaży i Marketingu

Kierownik Działu

• Katarzyna Szczutkowska
• telefon: +48 56 664 22 35 wew. 35
• e-mail: marketing@marszalek.com.pl

Sprzedawca

• Magdalena Łożyńska
• telefon: +48 56 664 22 35 wew. 34
• e-mail: magda@marszalek.com.pl

Sprzedawca

• Joanna Zakrzewska
• telefon: +48 56 664 22 35 wew. 34
• e-mail: magda@marszalek.com.pl

Dział Składu Komputerowego

Kierownik Działu

• Krzysztof Galus
• telefon: +48 56 664 22 35 wew. 23
• e-mail: sklad@marszalek.com.pl