Aktualności
26.07.2019

Zacieśniamy Przyjaźń z Hubei

Chęć nawiązania współpracy z Time Marszałek Group w wydawaniu książek przeznaczonych dla dzieci i młodzieży wyraziła zastępca generalnego managera z Changjiang Children’s Press z Wuhanu – pani Yao Lei.

26.07.2019

Partner z TIANJINU

Podczas konferencji wydawców Joyce Lee – manager ds. praw autorskich reprezentująca New Buds Publishing House – w rozmowie z dr. Adamem Marszałkiem przedstawiła ciekawą propozycję opublikowania w Polsce serii książek.

26.07.2019

Propozycja z WUHANU

Mające swoją siedzibę w zaprzyjaźnionej z województwem kujawsko-pomorskim prowincji Hubei wydawnictwo Wuhan Xinxin Book zgłosiło chęć nawiązania ścisłej współpracy wydawniczej z firmami skupionymi w Marszałek Publishing Group.

06.03.2019

VII MIĘDZYNARODOWY KONGRES AZJATYCKI

Trwa rejestracja na VII Międzynarodowy Kongres Azjatycki, który odbędzie się 20-22 V 2020 roku. Dla wszystkich zainteresowanych informacje o przygotowaniach, organizatorach oraz zasadach uczestnictwa zostały umieszczone na stronie www.kongresazja.pl

06.03.2019

PROFESOR BAT-ERDENE BATBAYAR NA KONGRESIE

Uczestnictwo w VI Międzynarodowym Kongresie Azjatyckim potwierdził wybitny uczony i wydawca z Mongolii, Profesor Bat-Erdene Batbayar. W 2006 roku założył Nepko. Jest to jedno z najważniejszych wydawnictw na tamtejszym rynku wydawniczym.

06.03.2019

UMOWY Z WYDAWNICTWEM UNIWERSYTETU LUDOWEGO

W trakcie Pekińskich Targów Książki generalny manager Time Marszałek Group dr Adam Marszałek oraz prezes China Renmin University Li Yongqiang podpisali umowę na wydanie w Polsce dziesięciu książek o tematyce zarządzania Chinami, które promują inicjatywę „Pasa i Drogi”.

06.03.2019

WSPÓŁPRACA MARSZAŁEK PUBLISHING GROUP Z CHILDREN’S PUBLISHING HOUSE

Znakomicie rozwija się współpraca Marszałek Publishing Group z Anhui Children’s Publishing House. Jej rezultatem jak dotąd są publikacje w Chinach trzech książek naszej młodej autorki Zuzanny Kawy: „Ania Wood na tropie”, „Ania Wood i tajemnica farmy” oraz „Ania Wood i strachy w muzeum”. W Polsce natomiast opublikowane zostały chińskie książki: „Tajemniczy Pan Lulu”, „Jak Mama Dinozaurowa ukryła swoje jajo” oraz „Leśny stylista”.